Handlekurv

Din handlevogn er tom!

inkl. mva. ekskl.frakt

NOK 0,00

mva. NOK 0,00

Den svarte svanen

Varenummer: TAL 221024

330 s innb med smussomslag
NY

Forfatter: Ingrid Berglund
Utgiver: Gyldendal
Illustrasjoner:
Stand:

NOK 200,-

Koronapandemien er trusselen, men det er mennesket som dreper …
De er et umake par, den unge dødsboadvokaten Oda Krohg og hennes aldrende assistent, Reidar Simonsen. De er begge forlatt av sine egne, og den felles etterforskningspraksisen deres er et ikke helt vellykket forsøk på å stable seg på beina igjen.
Så kommer en syk kvinne inn døren med et siste ønske før hun skal dø. Mot bedre vitende tar de oppdraget; å finne kvinnens sønn som angivelig druknet for fem år siden. Det eneste Oda og Reidar har å gå på, er fire skjell noen har sendt den dødsmerkede moren.
Etter hvert som de graver i fortiden, oppdager de flere mistenkelige dødsfall. De ser også foruroligende tegn på at den farmasøytiske storindustrien har skitne hender. Jakten på sannheten vekker raskt oppmerksomhet fra personer som blir farligere jo mer koronapandemien brer seg. Og snart er det Oda og Reidar som jages.Se mindre

Se også
Nattmusikk

Nattmusikk

Forfatter: Ed McBain
150,-
Den andre siden

Den andre siden

Forfatter: Stephen King
130,-
Kaninjegeren

Kaninjegeren

Forfatter: Kepler
110,-
Hypnotisøren

Hypnotisøren

Forfatter: Lars Kepler
100,-
På den syvende dag

På den syvende dag

Forfatter: Kjell Arnljot Wig
140,-
Blindebukk

Blindebukk

Forfatter: Knut Lindh
150,-

VI ANBEFALER

Alle disse vakre løgnene

Alle disse vakre løgnene

Forfatter: Peter Swanson
130,-
Rød stjerne

Rød stjerne

Forfatter: Ørjan N Karlsson
160,-
Festningen

Festningen

Forfatter: Steffen Langfeldt
160,-
Edderkoppen – Kepler-krim

Edderkoppen – Kepler-krim

Forfatter: Kepler
110,-
Mistenkt

Mistenkt

Forfatter: Peter Abrahams
120,-