Handlekurv

Din handlevogn er tom!

inkl. mva. ekskl.frakt

NOK 0,00

mva. NOK 0,00

Camille

Varenummer: TB-011220-2

347 s innb med smussomslag

Forfatter: Pierre Lemaitre
Utgiver: Aschehoug
År: 2017
Illustrasjoner:
Stand:

NOK 140,-

En hendelse blir betraktet som avgjørende når den vipper livet ditt fullstendig ut av balanse. Som for eksempel tre skudd fra en pumpehagle mot kvinnen du elsker."

Kriminalførstebetjent Camille Verhoevens nye venninne er vitne til et ran på Champs-Élysées i Paris og overlever ved et rent mirakel. Men hun er skadet for livet. Det blir en helt personlig sak for Verhoeven å finne igjen gjerningsmannen, ikke minst fordi denne åpenbart vil gjøre hva som helst for å finne henne igjen og avlive henne.

De to mennene går inn i en kamp på liv og død, der den private siden av saken, får kriminalførstebetjenten til å ofre svært mange av sine prinsipper. Til slutt er leseren usikker på hvem som er jegeren i denne saken. Og hvem som er offeret.

Pierre Lemaitre er den franske forfatteren som har tatt norske lesere  med storm med ALEX og IRÉNE. Camille er den forrykende avslutningen i Verhoeven-trilogien.

Se også
Flykt, måne

Flykt, måne

Forfatter: Torkil Damhaug
120,-
Inger vitner for vitnet

Inger vitner for vitnet

Forfatter: Christian Refsum
120,-
Almost blue

Almost blue

Forfatter: Carlo Lucarelli
200,-
Det du eier evig

Det du eier evig

Forfatter: Inger Johanne Øen
180,-
Mord på Valdresbanen

Mord på Valdresbanen

Forfatter: Christian Schlüter
160,-
Skyggejegeren

Skyggejegeren

Forfatter: Camilla Grebe
110,-
Mannen fra St. Petersburg

Mannen fra St. Petersburg

Forfatter: Ken Follett
110,-
Skyggedød

Skyggedød

Forfatter: Anne Holt
110,-
Pengemannen

Pengemannen

Forfatter: Anne Holt
110,-
Død manns hemmelighet

Død manns hemmelighet

Forfatter: Boris Starling
180,-
Trippel

Trippel

Forfatter: Ken Follett
120,-
Farvel, California

Farvel, California

Forfatter: Alistair MacLean
130,-